Shop

Olta

380

Kulitet i lartë, fustan i gjatë, me mëngë trecerekshe me pupla, me një fjongo dhe me një zinxhir tëhollë në mes.Shume klas dhe elegant.

Pastro
SKU: HDRC0000023 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Polester

 

Informacion shtesë
Masa

, , , , ,

Ngjyra