Shop

Aster

120

Kualitet i lartë, xhakete moderne e gjatë me detaje lulesh  me 2 xhepa anësor, shume terheqëse dhe shik.

Pastro
SKU: HDC0000026 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Poliester

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra