Shop

Evana Set

89

Kualitet i lartë, jumpsuit i lirshëm dhe komod. Pantallon e gjatë dhe mëngë të shkurtra me llastik në fund. I hapur mbrapa në mes të shpinës dhe me llastik të hollë rreth belit.

Pastro
SKU: HDC0000008 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Koton Puplin

 

Informacion shtesë
Masa

, , ,

Color

,