Shop

Emmy

39

Kualitet i lartë, këmishë saten me mëngë të shkurtra dhe me një lidhëse përpara si fjongo.

Pastro
SKU: HDC0000012 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Saten

 

Informacion shtesë
Masa

, , ,

Ngjyra