Shop

Letitia Dress

120

Kualitet i lartë, fustan i derdhur me jakë ‘V’ dhe me fund të lirshëm,dhe me fruda në fund, që e bën më elegant.

Pastro
SKU: HDC0000005 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Pambuk, Saten

 

Informacion shtesë
Masa

, , ,

Ngjyra

, ,