Shop

Anna Dress

26

Kualitet i lartë, fustan veror i shkurtër dhe i lirshëm me rripa. Komod dhe i freskët për stinën e verës.

Pastro
SKU: HDC0000011 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Koton puplin

 

Informacion shtesë
Masa

, , ,

Color

, ,