Shop

Xhulia

69

Kualitet i lartë, fustan trecereksh linoje, me lidhëse në mes dhe mëngë të lëvizhme, shumë nëmode dhe tërheqës.

Pastro
SKU: HDC0000050-1 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Lino, Koton

 

Informacion shtesë
Masa

, , , , ,

Ngjyra

,