Shop

Denis

89

Kualitet i lartë, fustan linoje klasi, me mëngë të shkurtra dhe me një lidhëse në mes. 

Pastro
SKU: HDC0000018 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Lino, 100% Koton

 

Informacion shtesë
Masa

, , ,

Color

, , , , ,