Shop

Xhulia

180

Kualitet i lartë, fustan i gjatë bust me llastik në bel, me astar dhe copa e punuar me detaje.

Pastro
SKU: HDC0000068 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Koton

 

Informacion shtesë
Masa

, , , , ,

Ngjyra