Shop

Natasha

69

Kualitet i lartë këmishë me mëngë të gjata dhe me jakë me tantellë.

Pastro
SKU: HDC0000022 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Krem, Polester

 

Informacion shtesë
Masa

, , ,

Color

,