Shop

Solei

130

Kualitet i lartë, fustan i gjatë deri tek kycet, me jakë v dhe me mëngë të shkurtra. Shoqërohet me një rrip në bel.

Pastro
SKU: HDC0000076 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 100% Satin

Informacion shtesë
Masa

, , , , , , , , ,

Color

, , ,