Shop

Eva

120

Kualitet i lartë, fustan i gjatë deri tek kycet, me jakë ‘v’dhe me mëngë zhapone. Shoqërohet me një rrip në bel.

Pastro
SKU: HDC0000077 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 100% Satin

Informacion shtesë
Masa

, , , , , , , , ,

Color

, ,