Shop

Borana

110

Kualitet i lartë, fustan i gjatë deri tek kycet, me jakë rrumbullake dhe me mëngë trecerekshe. Shoqërohet me një lidhëse në bel.

Pastro
SKU: HDC0000075 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 83% Viskos, 17% poliester

 

Informacion shtesë
Masa

, , , , , , , , ,

Ngjyra

, ,