Shop

Amantia

120

Kualitet i lartë, fustan poshtë gjurit, me mënge të shkurtra dhe lidhëse në mes.

Pastro
SKU: HDC0000070 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 97% cotton, 3% lykra

 

Informacion shtesë
Masa

, , , , , , , , , , , ,

Ngjyra