Shop

Alba

49

Kualitet i lartë, fustan sipër gjurit, me mëngë trecerekshe, i lirshëm, shumë në mode dhe tërheqës.

Pastro
SKU: HDC0000065 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Koton

 

Informacion shtesë
Masa

, , , , ,

Ngjyra