Shop

Leila

28

 Kualitet i lartë, Kapele kashte me lidhëse fjongo rreth saj. Lidhësja vjen në dy ngjyra, blu dhe rozë E përshtatshme për pushime verore.

Pastro
SKU: HDAC0000003 Categories: ,
Përshkrimi

Materiali: Kashtë

 

Informacion shtesë
Masa

Ngjyra

,