Shop

Enxhi

120

Kualitet i lartë, syze dielli rrumbullake, stil retro, të dizenjuara me tre kristale të shndritshme, dy motive majmuni me bizhuteri perl . Shumë tërheqëse dhe shik.

Pastro
SKU: HDAC0000023 Categories: ,
Përshkrimi

Materiali: Perla ,Kristale

 

Informacion shtesë
Masa

Color