Shop

Flora

120

Kualitet i lartë, syze dielli të dizenjuara me bizhuteri kristali dhe gura të shndritshëm . Shumë tërheqëse dhe shik.

Pastro
SKU: HDAC0000021 Categories: ,
Përshkrimi

Materiali: Kristal, Gura

 

Informacion shtesë
Masa

Color