Shop

Matilda Dress

35

Kualitet i larte, fustan i lirshëm me mengë reklamë. Me jakë rrumbullake dhe fund oversize.

Material i lehtë dhe komod.

Pastro
SKU: HDEVA0000006 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 100% coton puplin

 

Informacion shtesë
Masa

, , ,

Color