Shop

Alana Dress

69

Kualitet i lartë, fustan i gjatë, elegantë dhe klas , me menge te shkurtra llastik dhe fjongo frudë rreth bustit me bel llastiku.

Pastro
SKU: HDEVA0000004 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Saten

 

Informacion shtesë
Masa

, , ,

Ngjyra