Shop

Ledia

120

Kualitet i lartë, xhakete leopard velvet me 2 xhepa anësor, shume terheqëse dhe shik.

Pastro
SKU: HDEVA0000009 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Velvet

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Color