Shop

Erla

89

Kualitet i lartë, fustan i gjatë me mëngë të gjera dhe me lidhëse ne mes që thekson belin . Shumë tërheqëse dhe komode.

Pastro
SKU: HDEVA0000012 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Saten koton

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra