Shop

Kena

120

Kualitet i lartë, xhakete tutë me 2 xhepa anësor dhe me detaje rozë, shume terheqëse dhe shik.

Pastro
SKU: HDEVA0000010 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Tutë koton

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra