Shop

Irena Dress

35

Kualitet i lartë, fustan i lirshëm me mengë reklamë. Me jakë rrumbullake dhe fund oversize.

Pastro
SKU: HDEVA0000001 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Shifon

 

Informacion shtesë
Masa

, , ,

Ngjyra