Shop

Marina Dress

59

Kualitet i lartë, fustan deri në gju, me lidhje ne mes dhe me mëngë trecerekshe.

Pastro
SKU: HDEVA0000005 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Pambuk, Saten

 

Informacion shtesë
Masa

, ,

Ngjyra