Shop

Luisa Dress

69

Kualitet i lartë, fustan me mëngë të shkurtra pambuku, dhe fund tafta me pala.

Pastro
SKU: HDEVA0000007 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Koton dhe Tafta

 

Informacion shtesë
Masa

, , ,

Ngjyra