Shop

Marli

69

Kualitet i lartë, rrobabanjo trup me jakë rrumbullake dhe lidhëse në formë v rreth qafës.

Pastro
SKU: HDSWM0000009 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 82% polyamide, 18% elasthane

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Color

,