Shop

Kordelia

69

Kualitet i lartë, rrobabanjo trup me një krahë flutur me kurriz jashtë dhe me një fjongo të lidhur.

Pastro
SKU: HDSWM0000011 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 82% polyamide, 18% elasthane

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra