Shop

Ines

69

Kualitet i lartë, rrobabanjo trup me prerje V të theksuar dhe të hapur , shoqëruar me një rrip rreth belit.

Pastro
SKU: HDSWM0000008 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 82% polyamide, 18% elasthane

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra

,