Shop

Monroe

69

Kualitet i lartë, rrobabanjo trup stil retro vintage, shumë tërheqëse dhe feminine.

Pastro
SKU: HDSWM0000010 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 82% polyamide, 18% elasthane

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra