Shop

Annia

44

Kualitet i lartë, set rrobabanjesh ngjyrë neon, komode dhe të vecanta në stil.

Pastro
SKU: HDSWM0000012 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 82% polyamide, 18% elasthane

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra