Shop

Mabel

220

Kualitet i lartë, fustan i gjatë me jakë V, me mëngë trecerekshe të hapura, shumë klas dhe elegant.

Pastro
SKU: HDRC0000022 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Polester

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra