Shop

Arjola Dress

280

Kualitet i lartë, fustan i gjatë stil bohemian,  i hollë me mëngë të gjata, klas dhe shumë i vecantë. Patterna me trëndafil.

Pastro
SKU: HDRC0000004 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Shifon

 

Informacion shtesë
Masa

, , ,

Ngjyra