Shop

Erta

90

Kualitet i lartë, fustan i gjatë, me jakë rrumbullake, me mëngë trecerekshe dhe me bel llastiku.

Pastro
SKU: HDRC0000029 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Poliester

 

Informacion shtesë
Masa

, , , , , , , , ,

Color