Shop

Adela

180

Kualitet i lartë, fustan pardesy me kopsa para të fshehura, shume në modë dhe tërheqës.

Pastro
SKU: HDRC0000024 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Polester

 

Informacion shtesë
Masa

, , , , ,

Color