Shop

Emiko

280

Kualitet i lartë, xhakete e punuar me dore me detaje lulesh, e inspiruar nga traditat më të vjetra kineze, tërheqëse dhe unike.

Pastro
SKU: HDRC0000020 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 50% koton, 50% polester

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra