Shop

Kristal Dress

280

Kualitet i lartë, fustan i shkurtër sipër gjurit, me jakë rrumbullake dhe  me shpatulla të ngritura, stil vintazh.

Pastro
SKU: HDRC0000008 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Polester, Tantellë

 

Informacion shtesë
Masa

, , ,

Ngjyra