Shop

Lindita

69

Kualitet i lartë, fustan tutë trecereksh, me kapuc dhe me detaj tantellë tek mëngët, shumë komod për në përditshmëri.

Pastro
SKU: HDC0000055 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Koton

 

Informacion shtesë
Masa

, , , , ,

Ngjyra

, ,