Shop

Elisabet

220

Kualitet i lartë, fustan i shkurtër i punuar me dorë me detaje shumë të vecanta dhe me lidhëse rreth qafës. Klas dhe vajzëror.

Pastro
SKU: HDRC0000025 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Mëndafsh, Polester, Tyl

 

Informacion shtesë
Masa

, , , , ,

Ngjyra