Shop

Jasemine

108

Kualitet i lartë, set linoje klasi dhe vajzëror , me bluzë bust me mëngë trecerekshe. Pantallonat janëtë gjata me bel të lartë.

Pastro
SKU: HDC0000027 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Lino 100% Koton

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra

,