Shop

Violeta

89

Kualitet i lartë, fustan kotoni i veshur me tyl me nje zinxhir në mes. Eshtë i lirshëm dhe klas.

Pastro
SKU: HDC0000036 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Koton, polester, tyl

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra