Shop

Rita

69

Kulitet i lartë, fustan i gjatë me llastik rreth belit dhe me nje fjongo në qafë. Klas dhe shumëtërheqës.

Pastro
SKU: HDC0000043 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Polester

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra