Shop

Enkeleda

89

Kualitet i lartë, fustan i gjatë linoje, me mëngë trecerekshe me llastik, i lirshëm, shumë në mode dhe tërheqës.

Pastro
SKU: HDC0000050 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Lino, Koton

 

Informacion shtesë
Masa

, , , , ,

Ngjyra