Shop

Emanuela

49

Kualitet i lartë, fustan sipër gjurit me mëngë trecerekshe, i lirshëm dhe femëror.

Pastro
SKU: HDC0000063 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Poliester

 

Informacion shtesë
Masa

, , , , ,

Color