Shop

Denisa

69

Kualitet i lartë, fustan xhins i shkurtër, me nje xhep në qendër dhe dy xhepa anësor. I rehatshem në përditshmëri.

Pastro
SKU: HDC0000052 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Xhins

 

Informacion shtesë
Masa

, , , , ,

Color