Shop

Dea

69

Kualitet i lartë, fustan i gjatë, i lirshëm, me mëngë të shkurtra dhe jakë rrumbullake.

Pastro
SKU: HDC0000019 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Pambuk, saten

 

Informacion shtesë
Masa

, , ,

Ngjyra