Shop

Mabel

69

Kualitet i lartë, rrobabanjo trup me kurriz dhe bel jashtë, shumë të vecanta dhe tërheqese në plazh.

Pastro
SKU: HDSWM0000003 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 82% polyamide, 18% elasthane

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra