Shop

Ada

69

Kualitet i lartë, rrobabanjo trup me një lidhje në qafë dhe një në shpatull. Ngjyra neoni shumë tërheqëse.

Pastro
SKU: HDSWM0000004 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 82% polyamide, 18% elasthane

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra

, ,