Shop

Kristel

140

Kualitet i lartë, fustan i gjatë deri tek kycet, me jakë rrumbullake dhe me mëngë të shkurtra. Shoqërohet me një lidhëse llastik në bel.

Pastro
SKU: HDC0000079 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 100% Koton

Informacion shtesë
Masa

, , , , , , , , ,

Color

, ,