Shop

Elita

120

Kualitet i lartë, syze dielli të dizenjuara me bizhuteri kristali dhe gura. Shumë tërheqëse dhe shik.

Pastro
SKU: HDAC0000018 Categories: ,
Përshkrimi

Materiali: Kristal,  Gura

 

Informacion shtesë
Masa

Ngjyra